tr en
SterilTR
Endüstriyel Teknolojiler
SterilTR Ar-Ge Limited

Endüstriyel E-Demet Uygulamaları


Medikal Ürünlerin Sterilizasyonu

Medikal Ürünlerin Sterilizasyonu

Medikal sterilizasyon yöntemleri arasında son teknoloji olan, elektron demeti e-beam ile medikal ürün sterilizasyon yöntemidir. Tek kullanımlık medikal ürünlerde şırınga, neşter, diyaliz membranı ve benzeri ürünler çok hızlı şekilde paketinde sterilize edilebilir. SAL değer milyonda bir mikrop seviyesine indirilebilir.

Polimer Fiziksel Çapraz Bağlama

Polimer Fiziksel Çapraz Bağlama

Plastik ve köpük dünyasında polimerler, birim moleküler zincirleri tekrarlı bir şekilde bağlanarak malzeme oluştururlar. Çapraz bağlanmış olarak bilinen bağlarla elde edilen malzemenin mukavemeti artırılmakta, esnekliği, darbeye karşı dayanıklılığı veya basınç uygulandıktan sonra kendi şekline geri dönme yeteneğiyle malzemenin gücü ispatlanmaktadır.

Isıya Dayanıklı Kablo Üretimi, e-beam kablo, e-demet kablo

Isıya Dayanıklı Kablo Üretimi, e-beam kablo, e-demet kablo

Fiziksel çapraz bağlamayla kablonun erime sıcaklığı 300C'ye kadar çıkartılabilir.

Gıda Pastörizasyonu - Gıda Işınlama Teknolojisi

Gıda Pastörizasyonu - Gıda Işınlama Teknolojisi

Elektron demeti (e-beam) soğuk gıda pastörizasyonu - gıda ışınlama teknolojisi ile uygun dozda gıdaların bombardıman edilmesiyle bakteriler (E. coli, Listeria, Salmonella) öldürülür.

Atık Su Arıtma

Atık Su Arıtma

Atık su ve şebeke suyu arıtmada yeni ve en etkin yöntem olan elektron demeti (e-beam) teknolojisi ile bir günde 10 milyon metreküp atık su arıtılabilir.

Posta ve Kargo Uygulaması

Posta ve Kargo Uygulaması

Posta ve kargo yoluyla yayılmak istenen şarbon virüsü gibi biyolojik saldırıları önlemek için dünyada en güvenilir metod E-Demet (e-beam) teknolojisidir.

Sağlıklı Oyuncaklar

Sağlıklı Oyuncaklar

Çocuklarımıza hediye ettiğimiz tehlike! Kansorejen ürünlerden yapılan ve insan vücudunda kalıcı hasara yol açan çocuk oyuncakları artık gelişmiş ülkelerde yasaklanıyor.

Mobil E-Demet (E-Beam) Uygulamaları

Mobil E-Demet (E-Beam) Uygulamaları

Sabit tesislere alternatif olarak bir çok konuda yeteneği olan mobil E-Demet tesisleri kurmak mümkündür.

Baca Gazı Arıtması

Baca Gazı Arıtması

Yüksek oranda SOx ve NOx karışımlarıyla kirlenmiş endüstriyel baca gazlarının arındırılması için elektron demet uygulaması

Baharat Işınlama

Baharat Işınlama

Baharat ışınlama yöntemleri arasında en etkini elektron baharat ışınlamadır. Işınlama uygulamasının mikroorganizmalar üzerindeki öldürücü etkisinin genel olarak yüksek olmasının yanında baharat sterilizasyonu ya da baharatta mikroorganizma sayısının indirgenmesinde en etkili uygulama olduğu belirtilmektedir.

Değerli Taş Işınlaması

Değerli Taş Işınlaması

E-demet ışınlaması değerli taşların ticari değerini artırmak için de kullanılmaktadır.

Hakkımızda

Ülkemizdeki gelişen sanayinin ihtiyaçlarına en son teknolojiyle cevap vererek verimli, ekonomik ve çevre dostu alternatifler sunmak ve ürün kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemek kalite politikamızdır...

Devamı

Referanslar

Başarıyla tamamladığı birçok projede kattığı yenilikler ve yaratıcı fikirlerle hep sizlerin takdirini kazanmış olan firmamızın referanslarından bazılarına…Devamı

Haberler

Başarıyla tamamladığı birçok projede kattığı yenilikler ve yaratıcı fikirlerle hep sizlerin takdirini kazanmış olan firmamızın referanslarından bazılarına...

Devamı